0

ده روند برتر نفت و گاز در سال 2021

روند های برتر صنعت نفت و گاز
بازدید 279

پیشرفتهای فناوری در صنعت نفت و گاز انجام وظایف مهم روزانه برای شرک تهای فعال در این عرصه را ساده تر کرده است. پیش تر، یکی از مهمترین روندها در صنعت نفت وگاز استفاده از نرم افزارها بود. توسعه نرم افزار در صنعت نفت وگاز به بسیاری از شرکت ها امکان داده است از سنجه های ایمنی بهتر بهره برداری و امور مالی و تامین دارایی ها را ساده تر مدیریت کنند.

شرکت های فعال در صنعت نفت وگاز توانسته اند از انواع راهکارهای فناورانه بهره بگیرند. علاوه بر توسعه نرم افزار، این صنعت، نیازمند فناوری هایی از جمله اینترنت اشیا، ابزارهای تحلیل دا ده و هوش مصنوعی می باشد و همه این اشکال فناوری در سالهای اخیر به نقطه عطفی در صنعت نفت وگاز تبدیل شده اند.

 استرس های منحصر به فرد در سال 2020 ، سه ضرورت تجاری را برای سال 2021 افزایش داده است: بهینه ساز ی عملکرد کسب و کار، ایجاد قابلیت های جدید و تقویت بنیان های فناوری . ده روند اصلی در این گزارش ، به صورت جداگانه و ترکیبی ، نشان دهنده اصلاح صنعت در مواجهه با چالش های پیچیده رو به رشد است. مدیرانی که این روند ها را شناسایی و درک کنند میتوانند عملکر دی فعال داشته باشند که باعث متمایز شدن آنها و سازمان در آینده می شود .

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *