0

ارزیابی مثبت سازمان OECD از عملکرد اقتصادی اتریش

oecd
بازدید 145

هرچند ارزیابی OECD در کل از عملکرد اقتصادی اتریش در سال گذشته مثبت بوده است بااین‌وجود این سازمان پیشنهاد‌های بسیاری را برای بهبود شرایط و توسعه زیرساخت‌های فرسوده در اتریش و همچنین بهبود نظام سلامت و کاری این کشور در گزارش 20 دسامبر خود اعلام نموده است.

گزارش سالانه این سازمان به ضعف‌های ساختاری بسیاری در نظام اجتماعی و بهداشتی اتریش علیرغم نرخ پایین بیکاری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و عضو این سازمان اشاره نموده است.

اقتصاد اتریش تا پاییز امسال تنها در یک مرحله بهبود شرایط اقتصادی را از آغاز همه‌گیری کرونا تجربه نمود و از آغاز بحران تا امروز با بحران اقتصادی، بیکاری و کمبود بودجه روبرو است.

بااین‌وجود در پایان سه‌ماهه سوم سال 2021، عملکرد کلی اقتصادی کشور به سطح قبل از بحران بازگشته و تنها کمی عقب‌تر از دانمارک و بهتر از آلمان است اما تقریباً با کشورهای عضو OECD برابری می‌کند.

این گزارش 131 صفحه‌ای امروز در جریان دیدار رئیس این سازمان با وزیر امور خارجه الکساندر شالنبرگ و وزیر اقتصاد مارگارت شرامبوک تحویل داده شد. همچنین قرار است ملاقاتی با رئیس‌جمهور فان در بلن در روزهای آتی برگزار شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *