0

بازارهای جهانی نگران سومین قرنطینه زمستانی در اروپا

بازدید 156

با اعلام احتمال از سرگیری قرنطینه سراسری در اتریش و برخی دیگر از اقتصادهای بزرگ اروپا نوعی نگرانی بر بازارهای جهانی مستولی شده است.

امروز بازار رمزارزها روند نزولی گذشته خود را ادامه داد. بیت کوین در روز گذشته پس از کاهش 6 درصدی قیمت به 56.6 هزار دلار به پایین ترین سطح یک ماهه اخیر رسید، این رمزارز روند دیروز را در بازار امروز نیز ادامه داد.

در حال حاضر بیت کوین با کاهش حدود ۵ درصدی به ۵۶ هزار و ۸۵۷ دلار رسید که این رقم نشان دهنده آن است که بازدهی قدرتمندترین رمرزارزجهان در هفته جاری منفی ۱۱ درصد بوده است.

ثبات در بازار طلا

با بررسی نوسانات بازارهای جهانی آشکار می‌شود که طلا در اروپا روندی ثابت و آرام را طی می‌کند. فلز زرد روز را با قیمت 1858 دلار در هر اونس بازار را آغاز کرد. نقره 0.30 درصد رشد کرد و با 24.85 دلار در هر اونس معامله شد.

اتریش اعلام کرد که در تلاش برای جلوگیری از افزایش نرخ شیوع کرونا، قرنطینه سراسری را دوباره اعمال خواهد کرد و همچنین واکسیناسیون اجباری را از فوریه(بهمن) آغاز خواهد کرد. ینس اسپان، وزیر بهداشت آلمان نیز از رد احتمال اقدامات مشابه خودداری کرد و این نگرانی را به وجود آورد که بزرگترین اقتصاد اروپا برای سومین زمستان متوالی تعطیل شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.