0

اکسپو 2020 دبی راه را برای گشودن بازارهای جدید هموار می کند.

وزیر اقتصاد اتریش
بازدید 401

مارگارت شرامبک، وزیر امور دیجیتالی و اقتصادی اتریش در جدیدترین مصاحبه خود خاطر نشان کرد که نمایشگاه 2020 دبی راه را برای باز شدن بازارهای جدید هموار می کند، همکاری بین المللی را افزایش می دهد و این فرصت را برای برجسته کردن کیفیت تحقیقات و توسعه نوآوری های اتریشی فراهم می آورد.

به مناسبت نزدیک شدن به افتتاح نمایشگاه اکسپو 2020، مارگارت شرامبک اظهار داشت که مشارکت اتریش در راستای ارائه چشم اندازها، مفاهیم و فناوری های آینده است که خود مسیر زندگی در دنیای به هم پیوسته را ترویج می دهد.

وی تأکید کرد که اتریش – با استارتاپ های بین المللی خود – از روح نوآوری و دانش فنی حمایت می کند و هدف از مشارکت در نمایشگاه دبی ارائه راه حل ها و محصولات مفید و معنا دار است.

غرفه اتریش در اکسپوی دبی قرار است پروژه ها و نوآوری هایی را در زمینه های مختلف ارائه دهد. این پروژه ها و نوآوری ها عمدتا توسط موسسات تحقیقاتی و شرکت هایی که با دانشگاه ها و کالج های فنی همکاری کرده اند طراحی و توسعه یافته است

غرفه ای تحت عنوان «قله های نوآوری» به معرفی 53 نوآوری منتخب اتریش در زمینه های مختلف می پردازد و در عین حال مشارکت دانشمندان، شرکت ها و موسسات تحقیقاتی اتریشی در شکل گیری آینده ای مثبت و نوآورانه در شهرهای هوشمند، اقتصاد دایره ای، انرژی های تجدیدپذیر، فناوری دیجیتال، بهداشت و علوم زیستی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد.

نمایشگاه 2020 دبی، از اول اکتبر 2021 تا 31 مارس 2022، پذیرای 191 کشور و میلیون ها بازدید کننده خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.