0

پرداخت پارکینگ‌ها در اتریش دیجیتالی می‌شود

پارکینگ ها در اتریش
بازدید 312

شهرداری لینز برای افزایش ایمنی و سلامت شهروندان در پاندمی کرونا، سیستم پرداخت Contactless (غیر تماسی) را برای ۶۰ پارکینگ شهر پیاده‌سازی کرده است.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، محبوبیت پرداخت‌های Contactless (غیر تماسی) سال‌ها است که سیر صعودی را طی می‌کند؛ اتفاقی که به این رویه پرداخت کمک شایانی کرد، همه‌گیری ویروس کرونا بود چراکه بسیاری از شهروندان به قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی پایبند شده‌اند و ترجیح می‌دهند هنگام برقراری تعامل با دیگران ارتباط تماسی نداشته باشند.

در همین راستا، لینز فناوری قدیمی پارکینگ خود را تغییر داده تا با سبک زندگی جدیدی مطابقت داشته باشد. ۶۰ دستگاه بلیت پارکینگ در سطح شهر مستقرشده است که به‌منظور پشتیبانی از پرداخت بدون تماس خدمات‌رسانی می‌کند.

در حال حاضر دستگاه‌ها با کارت‌های اعتباری و همچنین با تلفن‌های هوشمند مجهز به برنامه مخصوص پارکینگ کار می‌کنند. طراحی ساده این سیستم‌های هوشمند پشتیبانی و نگهداری آن‌ها را بسیار آسان می‌کند و درنتیجه فشار بر محیط‌زیست و بودجه شهر را کاهش می‌دهد. این شهر قصد دارد تعداد دستگاه‌های بلیت بدون تماس خود را با اضافه کردن ۴۰ دستگاه دیگر به تعداد ۱۰۰ برساند.

پارکینگ ها در اتریش

یکی از اعضای شورای شهر که مسئولیت نظارت بر عملکرد پارکینگ‌ها را بر عهده دارد در این رابطه گفته است: “ما به شهروندان و مهمانان خود راهی بسیار ساده و فوق‌العاده راحت برای پرداخت هزینه پارکینگ ارائه می‌دهیم. اگر هیچ سکه‌ای با خود ندارید، می‌توانید خیلی سریع پرداخت‌های بدون تماس را با دستگاه‌های خودپرداز یا کارت‌های اعتباری در دستگاه انجام دهید.”

این ابداع یکی از کاربرپسندترین روش پرداخت هزینه پارکینگ است که مدیریت شهری لینز انجام داده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *