0

جدیدترین آمار حجم تجارت خارجی اتریش

بازدید 76

آمار شرایط تجارت خارجی اتریش در ماه نوامبر 2021 نشان از رشد قابل توجهی نسبت به حتی پیش از دوران بحران دارد. واردات نسبت به ماه مشابه سال گذشته 9 . 23 درصد ( بیست و سه ممیز 9 دهم ) و صادرات 19 درصد افزایش داشته است. از این رو واردات و صادرات به میزان چشمگیری افزایش یافته اند

با افزایش 5 . 25 ( بیست و پنج و نیم درصدی ) درصدی واردات و افزایش 9 . 22 ( بیست و دو و نه دهم) درصدی در صادرات، تجارت خارجی ، نقطه امید جدیدی برای رشد اقتصادی اتریش می‌تواند باشد. تنها در ماه نوامبر 2021، 49 . 16 ( شانزده ممیز 49 دهم) میلیارد یورو کالا وارد و 73 . 15 ( پانزده ممیز هفتاد و سه صدم ) میلیارد یورو کالا صادر شده است که این حجم از تبادلات تجارت خارجی، منجر به کسری 76 . 0 ( هفتادوشش صدم) میلیارد یورویی برای اتریش می‌باشد.

مهمترین شریک تجاری اتریش همچنان اتحادیه اروپا است، حجم کالاهایی به ارزش 97 . 10 ( ده ممیز نود و هفت صدم) میلیارد یورو در ماه نوامبر از کشورهای اتحادیه اروپا وارد شده و در مقابل، کالاهایی به ارزش 64 .10 ( ده ممیز شصت و چهار صدم ) میلیارد یورو به اتحادیه اروپا صادر شد.

واردات از ژانویه تا نوامبر 2021 با 4 .22 ( بیست و دو ممیز چهار دهم ) درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 59 .162 ( صد و شصت و دو ممیز پنجاه و نه صدم ) میلیارد یورو و صادرات با 7 . 15 ( پانزده ممیز هفت دهم) درصد افزایش به 151 میلیارد یورو رسیده است. کسری تجاری نسبت به سال قبل از 66 . 1 (یک ممیز شصت و شش) میلیارد یورو به 86 . 10 (ده ممیز هشتاد و شش) میلیارد یورو افزایش یافته است.

همزمان واردات از آلمان تا 16 درصد افزایش یافته و همچنین از چین نیز واردات تا 29 درصد در سال 2021 افزایش داشته است و آلمان و چین همچنان مهم ترین شرکای تجاری اتریش به شمار می آیند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *