1

حمایت های ضروری فناوری اطلاعات: استارتاپ Rieder یک سرمایه گذاری شش رقمی دریافت میکند!

بازدید 95

مرکز فناوری اطلاعات  IT به کارشناسان در بخش های مختلف از طریق ثبت نام آنلاین حمایت های سریع و ضروری را ارائه می دهد.

استارت آپ مستقر در Ried im Innkreis مدت کوتاهی پس از تأسیس در ژوئن 2020، یک فرصت خوب سرمایه گذاری دریافت کرد. ایده اولیه، ثبت نام آنلاین کارشناسان فناوری اطلاعات از بخش‌های مختلف بود که با یک انجمن صلاحیت رایگان تکمیل شد. در این انجمن می‌توان مشکلات فناوری اطلاعات را توضیح داد و توسط کارشناسان فناوری اطلاعات پاسخ دریافت نمود. اکنون سرمایه تازه ای به مبلغ شش رقمی دریافت شده است.

کمک فوری فناوری اطلاعات پس از سرمایه گذاری به ارزش میلیونی

با این سرمایه گذاری، A&S Beteiligungs mbH چهار درصد از سهام شرکت را به دست آورد که ارزش IT Soforthilfe GmbH را به میلیون ها می رساند.

به گفته مدیر عامل کریستین رایش، سرمایه دریافتی در درجه اول به رشد پلت فرم کمک می کند.

از نظر عملکرد، بازخوردهای زیادی در مورد چگونگی ایجاد ارزش افزوده دریافت شد. در زمینه تبلیغات، شرکت ها علاقمندند راه هایی برای شناخته شدن بیشتر استارتاپ شان به خصوص در کشور اتریش و آلمان پیدا کند.

میزان علاقمندی در کشور اتریش حتی از کشور آلمان هم بالاتر است

کریستین رایش می‌گوید: «در حال حاضر هدف ما این است که ببینیم روند چشم‌انداز ما – گرد هم آوردن مردم و فناوری اطلاعات – به چه شکل پیش خواهد رفت و مشکلات فناوری اطلاعات چگونه به سرعت و کارآمد حل می‌شوند. جالب اینجاست که ما با همین میزان تبلیغات علاقه بیشتری را از آلمان نسبت به اتریش تجربه می کنیم.»

کمک فوری فناوری اطلاعات برای راه اندازی یک شبکه

Silke Greiner، شریک مدیریت A&S Beteiligungs mbH، پتانسیل این پلتفرم را بیش از هر چیز در توسعه یک شبکه متخصص فناوری اطلاعات می بیند.

او می‌گوید: «از آنجایی که به دلیل دیجیتالی شدن و ظهور فناوری‌های جدید، سؤالات پیچیده‌تری در این زمینه باید حل شود و شرکت‌های بیشتری در حال تأسیس هستند، بنابراین به یک شبکه شایسته فناوری اطلاعات مانند شبکه IT Soforthilfe نیاز است. موارد حل نشده IT صرفاً نیازمند زمان کاری بیشتری می باشد.»

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع خبر مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سید جمیل ناصحی گفت:

  بر اساس تجربه بنده در “تربیت مربی سازمان فنی – حرفه ای کرج” همواره دو کشور اتریش و آلمان در همکاری با سازمان بین المللی کار و به تبع آن مرکز فنی و حرفه ای ایران تلاش وافر و صادقانه ای داشتند. البته هم اکنون، از طرف کشور آلمان نهادهایی چون “ای اچ کِی” فعالیت گسترده ای در زمینه فنآوری های نوین و سفرهای نمایشگاهی و تخصصی-آموزشی برای خبرگان ایرانی دارند.
  جای آن است که کشور اتریش و بویژه انجمن دوستی ایران و اتریش نیز بیشتر و گسترده تر در زمینه فعالیت های مشترک بین شرکت های دانش بنیان دو کشور و همکاری هدف مند، بلند مدت و مستمر در تمامی سطوح علمی-فنآورانه بردارند.
  هر چه مشارکت های بُرد-بُرد مبتنی بر پیشرفت های علمی بین دو کشور و نخبگان آنها فراهم آید، روابط دوستانه راهبردی آنها روزافزون تر و با روند فزاینده بیشتری در سطح بین الملل را باعث می گردد.
  به امید، تحقق آن روز